You floated me a halo
You floated me a halo
So I'mma grow old with you, baby
I'mma grow old with you, baby
You floated me a halo
You floated me a halo
So I'mma grow old with you, baby
I'mma grow old with you, baby
We don't got much left to do
Left without much time
The mockingbirds will chirp looking at us
We run fast, and we run blind
Feel grass on my bare feet
City men will talk down upon us
You floated me a halo
You floated me a halo
So I'mma grow old with you, baby
I'mma grow old with you, baby
You floated me a halo
You floated me a halo
So I'mma grow old with you, baby
I'mma grow old with you, baby
Da na na na na na na
Da na na na na na na
Da na na na na na na
Da na na na na na na na
Da na na na na na na
Da na na na na na na
Da na na na na na na
Da na na na na na na na
Floated me a halo
I said floated me a halo
I said floated me a halo
And I said floated me a halo
Floated me a halo
And I said floated me a halo
And I, I said, ah
Floated me a halo
------
Source: genie
Romanised by JHnimm
Comments
Post a Comment